Типи батьків, яких уникають вчителі

Adoption
Date
  • 3322 Переглядів
А який тип батьків ви чи ваші знайомі?
1727_batki.jpg (44.75 Kb)


1. Батьки «я роблю домашнє завдання за свою дитину»

Ви можете не зустрічатися з ним віч-на-віч, але ви завжди дізнаєтеся його по почерку в зошиті дитини. Такі дорослі не соромляться, що роблять за свого, вже досить дорослого малюка, домашню роботу і навіть не намагаються підробити дитячий почерк.

Їм марно пояснювати, що таким чином вони роблять йому ведмежу послугу, не дають розібратися в темі, зробити помилку, а також відтягують дорослішання.

2. Батьки «це моя єдина дитина»

У таких батьків завжди найкращі наміри щодо школи та вчителів. Вони з порога починають розповідати про свою дитину, як ніби інших дітей на планеті Земля просто не існує. Вони розкажуть, як сильно їх діти переживають через оцінки, хоча насправді головне джерело тривоги в цій сім'ї не хто інший, як батьки.

3. «Спортивні» батьки

Насправді цей тип батьків дуже навіть хороший. Але тільки до того моменту, поки справа не доходить до спорту. З ними дуже приємно розмовляти на тему командних ігор і правильного харчування.

Однак з ними все ж потрібно бути обережними. Деякі буквально страждають спортивним фанатизмом і можуть бути злегка агресивні.

4. Батьки «я знаю більше вас»

З батьками цього типу спілкуватися досить складно. Найчастіше вони дійсно дуже освічені люди. Однак є одне «але»: ці батьки будуть сперечатися про питання в тесті, підтверджувати свої доводи науковими статтями та вказувати на всі помилки, які вчителі допускають в електронних листах.

Іноді ми замислюємося, чому вони не вибирають для своєї дитини домашнє навчання або самі не стають вчителями.

5. Батьки «моя дитина ніколи ні в чому не винна»

Неважливо, як старанно працює вчитель, ці батьки завжди будуть з'являтися з претензіями. Якщо їх дитина отримала погану оцінку, це вина вчителя, він погано пояснив матеріал.

І навіть якщо дитина спіткнулася і впала в шкільному коридорі, батьки скажуть, що це вчитель не догледів.

6. «Зникаючі» батьки

Це батьки, які приходять в перший день школи і більше не з'являється. Таких батьків можна любити, можна ненавидіти, можна навіть забути, що вони взагалі існують. А ще рівень симпатії до них залежить від того, які типи батьків переважають в класі.

7. «Божевільні» батьки

Репутація таких батьків відома всій паралелі, школі або навіть місту. З ними не тільки непросто спілкуватися, з ними іноді неможливо перебувати навіть в одному приміщенні. Вони можуть маскуватися під батьків «я роблю домашнє завдання за свою дитину» або «моя дитина ніколи ні в чому не винна». Вони навіть можуть поєднувати в собі якості всіх перерахованих вище типів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, вчителі, школа, навчання, розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Не рідко школярі вранці не хочуть снідати. Що робити у такій ситуації мамі? Зацікавити! Наприклад, запропонувати смачний (і корисний!) напій - какао,

Антистресовий напій для школярів

Школярі | 10:00, 15.10.2018

Не рідко школярі вранці не хочуть снідати. Що робити у такій ситуації мамі? Зацікавити! Наприклад, запропонувати смачний (і корисний!) напій - какао, але тільки у винагороду за з'їдене на тарілці.

Сьогодні суспільство висуває до жіночої краси особливі вимоги. І головне серед них - це стрункість. Реклами, фітнес-тренери, успішні бізнес-леді, ліка

Причини анорексії у підлітків

Школярі | 12:30, 12.10.2018

Сьогодні суспільство висуває до жіночої краси особливі вимоги. І головне серед них - це стрункість. Реклами, фітнес-тренери, успішні бізнес-леді, лікарі - всі навколо твердять про те, що зайві кілограми - це зло. При цьому товстими часто називають на

Напередодні ввечері поцікавтеся, що хотіла б з'їсти дитина. Якщо є можливість, виконайте побажання. Врахуйте, що порція на сніданок має бути невеликою

Що і скільки повинен з'їдати школяр на сніданок?

Дитяче харчування | 10:00, 07.10.2018

Напередодні ввечері поцікавтеся, що хотіла б з'їсти дитина. Якщо є можливість, виконайте побажання. Врахуйте, що порція на сніданок має бути невеликою (5-6 столових ложок). В цьому випадку краще менше, та краще.

Грип - небезпечна і важка інфекційна хвороба. Протікає з високою температурою, і якщо її не долікувати, то наслідки можуть бути плачевними.

Навіщо робити щеплення школярам?

Школярі | 08:00, 29.09.2018

Грип - небезпечна і важка інфекційна хвороба. Протікає з високою температурою, і якщо її не долікувати, то наслідки можуть бути плачевними.

Багато особистих речей виявляються забуті в школі. Деякі школи ставлять в гардеробі величезну коробку для забутих речей. Її треба переглядати кілька р

Що робити, якщо дитина розгублена?

Дитина | 15:30, 21.09.2018

Багато особистих речей виявляються забуті в школі. Деякі школи ставлять в гардеробі величезну коробку для забутих речей. Її треба переглядати кілька разів на рік і забирати звідти свої речі. Там можна багато цікавих речей побачити.

Ми розповіли про 4 способи, як привчити дитину до читання.

Як заохотити дитину до читання?

Дитина | 12:30, 21.09.2018

Ми розповіли про 4 способи, як привчити дитину до читання.

Емоційне насильство вчителів може серйозно позначитися на здоров'ї дитини. Ось чому батькам важливо вчасно побачити цю проблему і швидко зреагувати. І

Як проявляється емоційне насильство педагога над дітьми?

Школярі | 14:00, 18.09.2018

Емоційне насильство вчителів може серйозно позначитися на здоров'ї дитини. Ось чому батькам важливо вчасно побачити цю проблему і швидко зреагувати. І варто пояснити дитині, як це може позначитися на її житті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: