Типи батьків, яких уникають вчителі

Adoption
Date
  • 3033 Переглядів
А який тип батьків ви чи ваші знайомі?
1727_batki.jpg (44.75 Kb)

1. Батьки «я роблю домашнє завдання за свою дитину»

Ви можете не зустрічатися з ним віч-на-віч, але ви завжди дізнаєтеся його по почерку в зошиті дитини. Такі дорослі не соромляться, що роблять за свого, вже досить дорослого малюка, домашню роботу і навіть не намагаються підробити дитячий почерк.

Їм марно пояснювати, що таким чином вони роблять йому ведмежу послугу, не дають розібратися в темі, зробити помилку, а також відтягують дорослішання.

2. Батьки «це моя єдина дитина»

У таких батьків завжди найкращі наміри щодо школи та вчителів. Вони з порога починають розповідати про свою дитину, як ніби інших дітей на планеті Земля просто не існує. Вони розкажуть, як сильно їх діти переживають через оцінки, хоча насправді головне джерело тривоги в цій сім'ї не хто інший, як батьки.

3. «Спортивні» батьки

Насправді цей тип батьків дуже навіть хороший. Але тільки до того моменту, поки справа не доходить до спорту. З ними дуже приємно розмовляти на тему командних ігор і правильного харчування.

Однак з ними все ж потрібно бути обережними. Деякі буквально страждають спортивним фанатизмом і можуть бути злегка агресивні.

4. Батьки «я знаю більше вас»

З батьками цього типу спілкуватися досить складно. Найчастіше вони дійсно дуже освічені люди. Однак є одне «але»: ці батьки будуть сперечатися про питання в тесті, підтверджувати свої доводи науковими статтями та вказувати на всі помилки, які вчителі допускають в електронних листах.

Іноді ми замислюємося, чому вони не вибирають для своєї дитини домашнє навчання або самі не стають вчителями.

5. Батьки «моя дитина ніколи ні в чому не винна»

Неважливо, як старанно працює вчитель, ці батьки завжди будуть з'являтися з претензіями. Якщо їх дитина отримала погану оцінку, це вина вчителя, він погано пояснив матеріал.

І навіть якщо дитина спіткнулася і впала в шкільному коридорі, батьки скажуть, що це вчитель не догледів.

6. «Зникаючі» батьки

Це батьки, які приходять в перший день школи і більше не з'являється. Таких батьків можна любити, можна ненавидіти, можна навіть забути, що вони взагалі існують. А ще рівень симпатії до них залежить від того, які типи батьків переважають в класі.

7. «Божевільні» батьки

Репутація таких батьків відома всій паралелі, школі або навіть місту. З ними не тільки непросто спілкуватися, з ними іноді неможливо перебувати навіть в одному приміщенні. Вони можуть маскуватися під батьків «я роблю домашнє завдання за свою дитину» або «моя дитина ніколи ні в чому не винна». Вони навіть можуть поєднувати в собі якості всіх перерахованих вище типів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, вчителі, школа, навчання, розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

1. Причиною може бути той факт, що дитина просто не навчена вчитися: не може правильно розподіляти час і зосереджуватися, позначати пріоритети. Пробле

Топ-15 причин, чому дитина почала погано вчитися

Навчання | 10:00, 09.04.2018

1. Причиною може бути той факт, що дитина просто не навчена вчитися: не може правильно розподіляти час і зосереджуватися, позначати пріоритети. Проблеми з читанням і пам'яттю стоять в цьому ряду.

Часто у підлітковому віці на обличчі виступають прищі. Що з ними робити?

7 способів, як позбутися прищів

Косметологія | 09:00, 09.04.2018

Часто у підлітковому віці на обличчі виступають прищі. Що з ними робити?

3 помилки, яких не варто дотримуватися при виборі навчального закладу!

Помилки при виборі вищого навчального закладу

Школярі | 17:00, 03.04.2018

3 помилки, яких не варто дотримуватися при виборі навчального закладу!

Через ранній початок навчання, втомлені діти, особливо школярі стикаються з джетлагом.

Що таке джетлаг і як він впливає на організм школярів?

Дитина | 15:30, 30.03.2018

Через ранній початок навчання, втомлені діти, особливо школярі стикаються з джетлагом.

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

Як вмовити дитину йти в садок чи школу, якщо вона не хоче?

Дитина | 10:00, 23.03.2018

До вашої уваги 5 хитрих лайфхаків, які допоможуть уникнути сімейних драматичних сцен вранці і почати день з гарного настрою.

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого

5 способів мотивувати школяра вчитися краще

Навчання | 09:00, 23.03.2018

У початковій школі закладається фундамент дитини щодо навчання. Саме з 1-го по 4-й клас школяр набуває пізнавальний інтерес і мотивацію до подальшого навчання, адже у віці 6-9 років відбувається черговий стрибок розвитку. Психіка дітей в буквальному

Під впливом медіа та однолітків діти не рідко зациклюються на власному тілі, точніше - на недоліках. Багато хто навіть морить себе голодом, або лягає

Як допомогти доньці полюбити власне тіло?

Школярі | 09:00, 21.03.2018

Під впливом медіа та однолітків діти не рідко зациклюються на власному тілі, точніше - на недоліках. Багато хто навіть морить себе голодом, або лягає під ніж хірурга. Що ж робити?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: