Типи батьків, яких уникають вчителі

Adoption
Date
  • 3199 Переглядів
А який тип батьків ви чи ваші знайомі?
1727_batki.jpg (44.75 Kb)

1. Батьки «я роблю домашнє завдання за свою дитину»

Ви можете не зустрічатися з ним віч-на-віч, але ви завжди дізнаєтеся його по почерку в зошиті дитини. Такі дорослі не соромляться, що роблять за свого, вже досить дорослого малюка, домашню роботу і навіть не намагаються підробити дитячий почерк.

Їм марно пояснювати, що таким чином вони роблять йому ведмежу послугу, не дають розібратися в темі, зробити помилку, а також відтягують дорослішання.

2. Батьки «це моя єдина дитина»

У таких батьків завжди найкращі наміри щодо школи та вчителів. Вони з порога починають розповідати про свою дитину, як ніби інших дітей на планеті Земля просто не існує. Вони розкажуть, як сильно їх діти переживають через оцінки, хоча насправді головне джерело тривоги в цій сім'ї не хто інший, як батьки.

3. «Спортивні» батьки

Насправді цей тип батьків дуже навіть хороший. Але тільки до того моменту, поки справа не доходить до спорту. З ними дуже приємно розмовляти на тему командних ігор і правильного харчування.

Однак з ними все ж потрібно бути обережними. Деякі буквально страждають спортивним фанатизмом і можуть бути злегка агресивні.

4. Батьки «я знаю більше вас»

З батьками цього типу спілкуватися досить складно. Найчастіше вони дійсно дуже освічені люди. Однак є одне «але»: ці батьки будуть сперечатися про питання в тесті, підтверджувати свої доводи науковими статтями та вказувати на всі помилки, які вчителі допускають в електронних листах.

Іноді ми замислюємося, чому вони не вибирають для своєї дитини домашнє навчання або самі не стають вчителями.

5. Батьки «моя дитина ніколи ні в чому не винна»

Неважливо, як старанно працює вчитель, ці батьки завжди будуть з'являтися з претензіями. Якщо їх дитина отримала погану оцінку, це вина вчителя, він погано пояснив матеріал.

І навіть якщо дитина спіткнулася і впала в шкільному коридорі, батьки скажуть, що це вчитель не догледів.

6. «Зникаючі» батьки

Це батьки, які приходять в перший день школи і більше не з'являється. Таких батьків можна любити, можна ненавидіти, можна навіть забути, що вони взагалі існують. А ще рівень симпатії до них залежить від того, які типи батьків переважають в класі.

7. «Божевільні» батьки

Репутація таких батьків відома всій паралелі, школі або навіть місту. З ними не тільки непросто спілкуватися, з ними іноді неможливо перебувати навіть в одному приміщенні. Вони можуть маскуватися під батьків «я роблю домашнє завдання за свою дитину» або «моя дитина ніколи ні в чому не винна». Вони навіть можуть поєднувати в собі якості всіх перерахованих вище типів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, вчителі, школа, навчання, розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Державна санітарно-епідемічної служба (СЕС) радить дотримуватися таких норм рюкзака школяра.

Скільки повинен важити рюкзак першокласника?

Дитина | 10:00, 20.06.2018

Державна санітарно-епідемічної служба (СЕС) радить дотримуватися таких норм рюкзака школяра.

Вчений з Міннесоти провів дослідження, яке довело, що трієчники набагато успішніші відмінників.

Як батькам розуміти шкільні оцінки дітей?

Дитина | 15:30, 19.06.2018

Вчений з Міннесоти провів дослідження, яке довело, що трієчники набагато успішніші відмінників.

Як тільки дитина йде в школу, основна частина її життя проходить поза сім'єю. У цей час особливо яскраво проявляється потреба в міцному батьківському

Дружба між батьками і дитиною-школярем

Сімейні справи | 14:00, 18.06.2018

Як тільки дитина йде в школу, основна частина її життя проходить поза сім'єю. У цей час особливо яскраво проявляється потреба в міцному батьківському плечі, адже дружнім спілкуванням дитя зараз, швидше за все, не обділений.

Школьный рюкзак ребенка, чаще всего становится тяжелым рабочим предметом в школьный период. Рюкзак будет использоваться по будним дням. 5 дней в недел

Критерии, как правильно выбрать школьный рюкзак

Дитина | 00:43, 17.06.2018

Школьный рюкзак ребенка, чаще всего становится тяжелым рабочим предметом в школьный период. Рюкзак будет использоваться по будним дням. 5 дней в неделю носить тяжелые учебники - это, конечно, утомляет ученика, кроме того, может нанести болевых ощущен

Матеріал стане в нагоді дівчаткам-підліткам, у яких почався перехідний вік. Овуляція настає після менструації, але у кожної жінки це відбувається інди

Як проявляється овуляція?

Школярі | 23:30, 14.06.2018

Матеріал стане в нагоді дівчаткам-підліткам, у яких почався перехідний вік. Овуляція настає після менструації, але у кожної жінки це відбувається індивідуально, через певний період. А ще, коли відбувається овуляція, тоді легко можна завагітніти.

Популярним став манікюр-шпаргалка, його найчастіше носять школярі та студенти.

Школярі роблять манікюр у вигляді шпаргалки

Косметологія | 15:30, 11.06.2018

Популярним став манікюр-шпаргалка, його найчастіше носять школярі та студенти.

Перша менструація, як це?

Що потрібно знати дівчинці про перші місячні?

Школярі | 15:30, 06.06.2018

Перша менструація, як це?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: