Типи батьків, яких уникають вчителі

Adoption
Date
  • 2805 Переглядів
А який тип батьків ви чи ваші знайомі?
1727_batki.jpg (44.75 Kb)


1. Батьки «я роблю домашнє завдання за свою дитину»

Ви можете не зустрічатися з ним віч-на-віч, але ви завжди дізнаєтеся його по почерку в зошиті дитини. Такі дорослі не соромляться, що роблять за свого, вже досить дорослого малюка, домашню роботу і навіть не намагаються підробити дитячий почерк.

Їм марно пояснювати, що таким чином вони роблять йому ведмежу послугу, не дають розібратися в темі, зробити помилку, а також відтягують дорослішання.

2. Батьки «це моя єдина дитина»

У таких батьків завжди найкращі наміри щодо школи та вчителів. Вони з порога починають розповідати про свою дитину, як ніби інших дітей на планеті Земля просто не існує. Вони розкажуть, як сильно їх діти переживають через оцінки, хоча насправді головне джерело тривоги в цій сім'ї не хто інший, як батьки.

3. «Спортивні» батьки

Насправді цей тип батьків дуже навіть хороший. Але тільки до того моменту, поки справа не доходить до спорту. З ними дуже приємно розмовляти на тему командних ігор і правильного харчування.

Однак з ними все ж потрібно бути обережними. Деякі буквально страждають спортивним фанатизмом і можуть бути злегка агресивні.

4. Батьки «я знаю більше вас»

З батьками цього типу спілкуватися досить складно. Найчастіше вони дійсно дуже освічені люди. Однак є одне «але»: ці батьки будуть сперечатися про питання в тесті, підтверджувати свої доводи науковими статтями та вказувати на всі помилки, які вчителі допускають в електронних листах.

Іноді ми замислюємося, чому вони не вибирають для своєї дитини домашнє навчання або самі не стають вчителями.

5. Батьки «моя дитина ніколи ні в чому не винна»

Неважливо, як старанно працює вчитель, ці батьки завжди будуть з'являтися з претензіями. Якщо їх дитина отримала погану оцінку, це вина вчителя, він погано пояснив матеріал.

І навіть якщо дитина спіткнулася і впала в шкільному коридорі, батьки скажуть, що це вчитель не догледів.

6. «Зникаючі» батьки

Це батьки, які приходять в перший день школи і більше не з'являється. Таких батьків можна любити, можна ненавидіти, можна навіть забути, що вони взагалі існують. А ще рівень симпатії до них залежить від того, які типи батьків переважають в класі.

7. «Божевільні» батьки

Репутація таких батьків відома всій паралелі, школі або навіть місту. З ними не тільки непросто спілкуватися, з ними іноді неможливо перебувати навіть в одному приміщенні. Вони можуть маскуватися під батьків «я роблю домашнє завдання за свою дитину» або «моя дитина ніколи ні в чому не винна». Вони навіть можуть поєднувати в собі якості всіх перерахованих вище типів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, вчителі, школа, навчання, розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ваш малюк має йти до школи і йому необхідні відповідні меблі? Звичайно письмовий стіл має відповідати потребам дитини в формуванні і розвитку. Тому бі

Шкільний письмовий стіл від виробника «Mebeltov»

Дитина | 10:03, 16.12.2017

Ваш малюк має йти до школи і йому необхідні відповідні меблі? Звичайно письмовий стіл має відповідати потребам дитини в формуванні і розвитку. Тому більшість батьків стараються купувати екологічні і безпечні меблі. Стіл для школяра з полицями – уніве

А який тип батьків ви чи ваші знайомі?

Типи батьків, яких уникають вчителі

Школярі | 17:00, 04.12.2017

А який тип батьків ви чи ваші знайомі?

У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте д

Жорсткі покарання в школах різних країн

Школярі | 17:00, 23.11.2017

У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте далі.

Одні батьки вважають зарядку зайвою («а навіщо - у школі ж є фізкультура!»), У інших немає зайвих 15-20 хвилин на дітей, «тому що робота!». І лише дея

Гімнастика для постави і тонусу м'язів дітей

Школярі | 15:30, 20.11.2017

Одні батьки вважають зарядку зайвою («а навіщо - у школі ж є фізкультура!»), У інших немає зайвих 15-20 хвилин на дітей, «тому що робота!». І лише деякі мами й тати розуміють важливість зарядки для дитини, і спеціально встають вранці на півгодини ран

Учені з Нідерландів проаналізували результати тестування 281 095 школярів з 33 країн світу. Дослідники дійшли до висновку: в школах, де більшість учні

Хлопчики краще вчаться, якщо у школі більше дівчаток

Школярі | 14:00, 13.11.2017

Учені з Нідерландів проаналізували результати тестування 281 095 школярів з 33 країн світу. Дослідники дійшли до висновку: в школах, де більшість учнів - дівчатка, дітям легше концентруватися на навчанні і отримували більш високі оцінки з читання.

Половину денного часу, діти проводять у школі. Тому вчителі встигають вивчити того чи іншого учня, а то і краще знати, ніж рідні батьки.

Вчителі про шкільне життя дітей

Дитина | 15:30, 08.11.2017

Половину денного часу, діти проводять у школі. Тому вчителі встигають вивчити того чи іншого учня, а то і краще знати, ніж рідні батьки.

На Заході школярі визначаються з професією до 16 років.

Як в школах за кордоном допомагають вибрати професію

Дитина | 14:00, 06.11.2017

На Заході школярі визначаються з професією до 16 років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: