Фолієва кислота сприяє розвитку астми та алергії у немовлят

Adoption
Date
  • 2196 Переглядів
0750_1d9619d8f4eaf5308f5a13736629e6.jpg (104.47 Kb)

Днями на міжнародній медичній конференції в Америці було проведено дослідження, де вчені з Бостонського госпіталю перевірили припущення про те, що фолієва кислота у деяких харчових продуктах сприяє посиленню астми та розвитку алергії.
Медики в результаті дослідження 1 052 пар матерів і дітей виявили, що вживання в їжу в перший триместр вагітності холіну, бетаїну, а також вітамінів В2, В6 та В12, що багаті фолієвою кислотою, підвищує ризик розвитку астми у майбутньої дитини. Так, з 1052 дітей у 219 (20,8%) у віці 7 років було діагностовано це захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медики засудили Анджеліну Джолі та її методи боротьби з раком

З інших вивчених факторів - віку, індексу маси тіла, наявності астми у матері, маси тіла при народженні, статі, етнічної приналежності дитини, тривалості грудного вигодовування і впливу тютюнового диму - з низькою поширеністю астми виявився пов'язаний тільки фактор помірного вживання вітаміну В12 і холіну матір'ю.

Вчені припускають, що зниження вживання фолієвої кислоти під час вагітності може зменшити ризик розвитку астми у майбутньої дитини, однак зазначають, що отримані дані потребують перевірки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, виділення, жінка, мама, здоров'я, хвороби, лікування, профілактика, фолієва кислота, вітаміни, астма, алергія, симптоми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: