Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?, Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому, Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини, Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році, На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?, Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?, Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні, 5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті, Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?, Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?, Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Рина, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Одарка, Як називають дітей українці у 2023 році?, Чи справді середземноморська дієта знижує ризик розвитку деменції?, Стало відомо, як у Львові називають дітей з початку війни, Перші Джевелін і Джавеліна: Як називають дітей під час війни?, Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році, Як називали дітей у 2021 році...
5АБВГДЕЄЖЗ
ІЙКЛМНОПРС
ТУФХЦЧШЮЯ

Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?

Adoption
Date
  • 370 Переглядів
Якими іменами краще не називати доньку, кщо торбуєтесь про її майбутнє?

8998_2.jpg (28.63 Kb)


Галина
Жінки з цими іменами прагнуть приділяти свій час як своїй сім'ї, так і професійному розвитку. Однак, якщо Галині доведеться вибирати, вона воліє присвятити свій час другому. Самореалізація та кар'єрне зростання допомагають відчувати носійниці імені себе у своїй тарілці.

Дар'я
Жінки з цими іменами швидко закохуються, але також можуть і охолонути до свого обранця. У пошуку "того самого" Дар'я може часто міняти партнерів, проте заміж не поспішає вийти. Ближче до зрілого віку, Дар'я таки погоджується узаконити стосунки, але це не заважає їй фліртувати з іншими чоловіками та привертати до себе увагу.

Катерина
Катерина прагне бути лідером у сім'ї, у неї сильний характер і вона ніколи не дозволить поганих висловлювань у свій бік. Жінка з цим ім'ям недовірлива і ревнива може постійно підозрювати в чомусь чоловіка, що згодом йому набридне.

Каріна
Жінка з цим ім'ям яскрава, розкута та ексцентрична. Вона любить бути в центрі уваги, швидко знаходить собі партнера і вважаючи, що це кохання всього його життя, часто рано виходить заміж. Розбіжності та конфлікти можуть виникнути через небажання Карини підтримувати затишок у будинку.

Марина
Для Марини любов і взаємини найважливіше. Вона може постійно змінювати чоловіків у пошуках коханого, але її романи найчастіше швидко закінчуватимуться, а сімейне життя набридає.

Ольга
Носії цього імені люблять красу, розкіш і достаток, а ось перетруджувати себе вони при цьому не хочуть. Ольга прагне вийти заміж за забезпеченого чоловіка, при цьому вона може поступитися своїм принципам чи почуттям. У той же час, жінка з цим ім'ям – лідер за вдачею, але вона також потребує ласки, ніжності та похвали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вибираємо ім'я для дівчинки, ім'я для дівчинки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Експерт з дитячих імен розповіла про

Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році

Вибираємо Ім'я | 09:30, 02.02.2024

Експерт з дитячих імен розповіла про "класичне" ім'я для хлопчика, яке злетить в популярності в 2024 році, оскільки батьки шукають імена, що не входять топ-100.

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?

Вибираємо Ім'я | 07:40, 02.02.2024

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

Якими іменами краще не називати доньку, кщо торбуєтесь про її майбутнє?

Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?

Вибираємо Ім'я | 02:00, 21.10.2023

Якими іменами краще не називати доньку, кщо торбуєтесь про її майбутнє?

Власниці цих трьох імен найчастіше скаржаться на те, що не можуть знайти другу половинку та побудувати сім’ю.

Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні

Вибираємо Ім'я | 02:00, 20.10.2023

Власниці цих трьох імен найчастіше скаржаться на те, що не можуть знайти другу половинку та побудувати сім’ю.

Якщо ви обираєте ім'я для дитини і хочете, щоб ваша донечка вміла дружити і мала справжніх друзів, пригляньтесь до наступних імен.

5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті

Вибираємо Ім'я | 00:35, 23.09.2023

Якщо ви обираєте ім'я для дитини і хочете, щоб ваша донечка вміла дружити і мала справжніх друзів, пригляньтесь до наступних імен.

Як ви, мабуть, вже знаєте, з 1 вересня розпочався новий церковний рік, Україна перейшла на новий стиль - і всі іменини змістилися на 13 днів. Тож усім

Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?

Вибираємо Ім'я | 09:00, 21.09.2023

Як ви, мабуть, вже знаєте, з 1 вересня розпочався новий церковний рік, Україна перейшла на новий стиль - і всі іменини змістилися на 13 днів. Тож усім варто дізнатися, коли тепер ваші рідні святкують свої іменини. А якщо ви ще й майбутні (або вже нов

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми

Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?

Вибираємо Ім'я | 06:10, 21.09.2023

Якщо ви не знаєте, як назвати дитинку, яка повинна народитися вже менше, ніж через місяць, радимо глянути в церковний календар (з вересня ми "йдемо" за новим стилем). Тож й іменини усі посунулися на 13 днів. Тож давайте дізнаватися разом, хто святкує

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: