Вживання чаю покращує здоров’я мозку

Adoption
Date
  • 1641 Переглядів
Нещодавнє дослідження, проведене вченимими з Національного університету Сінгапуру (NUS), показало, що ті, хто регулярно п’є чай, мають краще організовані ділянки мозку, і це пов’язано зі здоровою когнітивною функцією, порівняно з тими, хто не п’є чай. Дослідницька група зробила це відкриття після вивчення даних нейровізуалізації 36 людей похилого віку.

8537_728x546_1_8342db641565eff5468bfd3c52865f1200x900_0xac120003_7416788391639943180.jpeg (45.96 Kb)


«Наші результати є першими доказами позитивного впливу вживання чаю на структуру мозку та припускають, що регулярне вживання чаю має захисний ефект проти вікового погіршення організації мозку», — пояснив керівник групи, доцент Фенг Лей в медичній школі NUS Yong Loo Lin.

Переваги регулярного вживання чаю

Минулі дослідження показали, що споживання чаю корисно для здоров’я людини, а позитивні ефекти включають покращення настрою та профілактику серцево-судинних захворювань. Насправді результати довгострокового дослідження під керівництвом доцента Фенга показали, що щоденне вживання чаю може знизити ризик зниження когнітивних функцій у людей похилого віку на 50 відсотків.

Після цього відкриття доцент Фенг і його команда продовжили дослідження прямого впливу чаю на мозкові мережі.

Дослідницька група набрала 36 дорослих у віці 60 років і старше та зібрала дані про їхнє здоров’я, спосіб життя та психологічний стан. Літнім учасникам також довелося пройти нейропсихологічні тести та магнітно-резонансну томографію (МРТ). Дослідження проводилося з 2015 по 2018 рік.

Проаналізувавши когнітивні показники учасників і результати візуалізації, дослідницька група виявила, що люди, які вживали зелений чай, чай улун або чорний чай принаймні чотири рази на тиждень протягом приблизно 25 років, мали більш ефективний зв’язок між областями мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вживання, дослідження, результати, здоров’я, Дослідницька, Переваги, відкриття, доцент, впливу, чай


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не всі діти полюбляють апельсиновий сік, хоч він і є джерелом вітаміну С. Та сам сік трішки кислуватий, у нього доволі насичений смак і аромат, що суч

Чи не може нашкодити апельсиновий сік в дитячому меню?

Дитяче харчування | 09:30, 21.04.2024

Не всі діти полюбляють апельсиновий сік, хоч він і є джерелом вітаміну С. Та сам сік трішки кислуватий, у нього доволі насичений смак і аромат, що сучасні діти не завжди сприймають за позитивні якості. Тож ми вирішили вияснити, чи може апельсиновий с

Хтось колись пожартував, що немає здорових людей, є недообстежені. Що ж, це сумна правда. У більшості жінок є свої

Ерозія, кіста, порушення менструального циклу - найчастіші проблеми жіночого здоров'я

Хвороби | 08:30, 21.04.2024

Хтось колись пожартував, що немає здорових людей, є недообстежені. Що ж, це сумна правда. У більшості жінок є свої "хворобливі" місця. І часто вони не дають нам комфортно жити своє життя. Так, сьогодні говоримо про збій менструального циклу, ерозію і

Якщо ви вже давно разом і раніше з сексом не було причин, а тепер все частіше коханий відмовляється від інтиму, наводячи різні причини, варто задумати

Чому чоловік відмовляється від інтимних стосунків?

Секс | 07:40, 21.04.2024

Якщо ви вже давно разом і раніше з сексом не було причин, а тепер все частіше коханий відмовляється від інтиму, наводячи різні причини, варто задуматись, у чому справа. Іноді у всіх буває: втома, нема настрою, проблеми зі здоров'ям і таке інше. Ми ус

Мабуть, усі батьки стикалися з явищем, коли дитина абсолютно здорова, але систематично відмовляється їсти, навіть ті страви, які раніше обожнювала. Чи

Чому здорова дитина відмовляється їсти?

Дитяче харчування | 06:20, 21.04.2024

Мабуть, усі батьки стикалися з явищем, коли дитина абсолютно здорова, але систематично відмовляється їсти, навіть ті страви, які раніше обожнювала. Чи варто через це хвилюватися? Що може бути причиною такої поведінки? Розбираємося разом.

Існує думка, що люди, котрі не вживають м'яса, краще себе почувають і мають менше проблем зі здоров'ям. Та виявилось, що це не зовсім так.

Харчування усієї сім'ї: Чи правда, що вегетаріанці живуть довше?

Харчування | 14:50, 20.04.2024

Існує думка, що люди, котрі не вживають м'яса, краще себе почувають і мають менше проблем зі здоров'ям. Та виявилось, що це не зовсім так.

Діагноз

Прості методу захистити себе і рідних від раку

Хвороби | 11:20, 20.04.2024

Діагноз "рак" - це велике потрясіння як для самого хворого, так і для його близьких. Проте, це не вирок. Сучасна медицина має багато методів для боротьби з недугою. А якщо ви здорові, але боїтеся захворіти, у нас є кілька порад.

Ви прокинулись, а почуваєтесь так, наче вже пройшов увесь робочий день і ви зовсім не маєте сил? Давайте разом дізнаватися, у чому причина.

Чому ви почуваєтеся втомленими, навіть якщо спите достатньо?

Здоров'я | 09:30, 20.04.2024

Ви прокинулись, а почуваєтесь так, наче вже пройшов увесь робочий день і ви зовсім не маєте сил? Давайте разом дізнаватися, у чому причина.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: