Як вибрати няню для дитини?

Adoption
Date
  • 2518 Переглядів
Для початку вам потрібно визначитися, як саме будете займатися пошуками спеціаліста у вихованні - оголошення в газетах, рекомендації знайомих або ж послуги кадрового агентства. Останнє, звичайно ж, надасть людину, що повністю відповідає вашим вимогам, але й суму запросить немаленьку. У кожному разі, домовляючись по телефону про зустріч з кандидатом на посаду у вашій родині, необхідно заздалегідь обговорити всі умови. Обумовити необхідно все - починаючи від оплати праці графіка роботи, обов'язків (може, вам знадобиться прасування білизни або готування обіду) і закінчуючи наявністю необхідних довідок про стан здоров'я.

4260_vasha-nyanya-idealna-chem-eto-grozit2.jpg (158.86 Kb)


7 важливих показників, на які потрібно орієнтуватися при виборі няні:

1. Пунктуальність;

2. Чистий і охайний зовнішній вигляд;

3. Психологічна сумісність з вами;

4. Наскільки добре з нею себе почуває дитина;

5. Чи виконує няня будь-які вимоги батьків щодо виховання та догляду за малюком;

6. Не простежуються симптоми психічної неврівноваженості;

7. При першій же бесіді хороша няня проявить інтерес до дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо дитина відмовляється слухати батьків

Не будуйте відносини таким чином, щоб няня відчувала себе членом сім'ї (в цьому разі, вам буде складніше давати їй розпорядження та вимагати з неї). Найкраще дотримуватися дистанції, але в той же час відносини повинні бути довірчими.

Няня зобов'язана повідомляти про нові успіхи дитини та її проблеми. А ще няні повинні добре знати, що їм дозволено, а що - заборонено. Наприклад, не можна дозволяти дитині цілувати няню чи називати її "мамою" чи "бабусею". Няня має чітко пояснити чаді, що вона лише перебуває з ним, поки батьки на роботі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: няня, дитина, нянька, виховання, поради, батьки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: