Які причини насильницької поведінки у дітей?

Adoption
Date
  • 779 Переглядів
Насильство у дітей включає цілий ряд проявів поведінки, включаючи погрози, знущання, нанесення шкоди тваринам, агресію по відношенню до інших, вибухові істерики та збройний напад. Дітям, які демонструють модель такої поведінки, часто діагностують психіатричне захворювання, відоме як розлад поведінки. Причини насильницької поведінки — і порушення поведінки — важко визначити. Численні дослідження показують, що складна взаємодія чи комбінація факторів призводить до підвищення ризику насильницької поведінки у дітей та підлітків.

95_58f9d4e8f1260.jpeg (41.67 Kb)Генетика та навколишнє середовище
Стівен Скотт, дитячий і підлітковий психолог, провів ретельний огляд дослідження розладу поведінки в дитинстві. Він виявив, що у дітей асоціальних батьків більша ймовірність розвитку розладу поведінки, навіть якщо вони виховуються в сім’ї прийомних дітей. Це говорить про спадкову або генетичну причину насильства серед молоді. У той же час ризик розвитку розладу поведінки у цих дітей ще вищий, якщо вони виховуються в несприятливих сімейних умовах, що свідчить про те, що фактори навколишнього середовища також впливають на насильницьку поведінку дітей.

Погане виховання
Різні аспекти виховання можуть сприяти насильницькій поведінці дітей. Зокрема, п’ять батьківських недоліків: поганий нагляд; непостійна, сувора дисципліна; батьківська дисгармонія; відторгнення дитини; і обмежене залучення дитини до діяльності. Батьки, які демонструють таку поведінку, беруть участь у моделі взаємодії батьків і дітей, яка ненавмисно заохочує та винагороджує агресивність у їхніх дітей.

Вплив насильства
Діти, які зазнають насильства, зазнають тривалої фізичної, психічної та емоційної шкоди, і частіше вони самі залучатимуться до насильства.

Соціальні та економічні фактори
Ррізноманітні соціальні та економічні фактори можуть створити умови, які призводять до насильства серед дітей та підлітків. Ці фактори можуть включати стресові сімейні ситуації, такі як самотнє виховання, розпад шлюбу, безробіття батьків, бідність і серйозні позбавлення.

ЗМІ
Існують дискусії щодо ролі ЗМІ — особливо насильства на телебаченні, у фільмах та відеоіграх — у спричиненні насильства серед дітей та підлітків. Деякі дослідження виявили кореляцію між насильством у ЗМІ та насильством у реальному світі. Наприклад, дослідження 2010 року, проведене дослідниками з Колумбійського університету та Медичного центру Маунт-Сінай у Нью-Йорку, показало, що підлітки, які дивляться телевізор більше однієї години на день, частіше вчиняють насильницькі дії у дорослому віці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: поведінка, дитяча поведінка, поведінка дітей, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, поведінки, насильства, фактори, дослідження, виховання, можуть, підлітків, батьків, насильницької


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Нове дослідження показало, що для дитини дуже шкідливо повзати по підлозі й килиму, так як вона вдихає величезну кількість пилу. Причому кількість шкі

Чи можна дитині повзати по килиму і підлозі?

Дитина | 07:00, 30.01.2023

Нове дослідження показало, що для дитини дуже шкідливо повзати по підлозі й килиму, так як вона вдихає величезну кількість пилу. Причому кількість шкідливих частинок, що потрапляють у дитячий організм, у чотири рази перевищує кількість пилу, який вди

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Чи псується зір у дитини, якщо вона сидить за комп’ютером в окулярах?

Дитина | 05:00, 30.01.2023

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Відповідно до дослідження, проведеного Лондонським університетом королеви Мері та Королівським коледжем Лондона, у дітей і молодих дорослих із синдром

Діти та молоді люди з синдромом Дауна в чотири рази частіше хворіють на діабет

Хвороби | 19:00, 29.01.2023

Відповідно до дослідження, проведеного Лондонським університетом королеви Мері та Королівським коледжем Лондона, у дітей і молодих дорослих із синдромом Дауна в чотири рази частіше діагностують діабет.

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щ

Яку іноземну мову найлегше вчити дитині?

Навчання | 12:00, 29.01.2023

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щоб зрозуміти, вивчення якої мови буде даватися дитині легше і з більшим успіхом.

Маленькі діти впитують інформацію, як губки. Дуже часто серед цієї інформації попадаються не зовсім пристойні слова і вирази, які слід було б пропусти

Якщо дитина говорить погані слова

Дитина | 10:00, 29.01.2023

Маленькі діти впитують інформацію, як губки. Дуже часто серед цієї інформації попадаються не зовсім пристойні слова і вирази, які слід було б пропустити повз вуха. Але дитина саме їх і запам’ятовує краще всього, та й потім з великим задоволенням відт

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: