Кисломолочні продукти можуть захистити від серцевого нападу

Adoption
Date
  • 353 Переглядів
Згідно з новим дослідженням Університету Східної Фінляндії, чоловіки, які їдять багато кисломолочних продуктів, мають менший ризик виникнення ішемічної хвороби серця, ніж чоловіки, які їдять менше цих продуктів. З іншого боку, дуже велике споживання неферментованих молочних продуктів було пов’язане з підвищеним ризиком ішемічної хвороби серця.

0744_3a4c5cde-de8c-4fcb-8fbd-2c115c5911.jpeg (36.16 Kb)


Більш ранні дослідження показали, що кисломолочні продукти мають позитивний вплив на ліпідний профіль крові та на ризик серцевих захворювань, ніж інші молочні продукти. Прикладами кисломолочних продуктів є сир, йогурт, сир, кефір і кисле молоко.

Дослідження факторів ризику ішемічної хвороби серця в Університеті Східної Фінляндії, вивчало зв’язок ферментованих і неферментованих молочних продуктів із ризиком ішемічної хвороби серця. У дослідженні взяли участь приблизно 2000 чоловіків. Їхні харчові звички оцінювали на початку дослідження в 1984-1989 роках, і за ними спостерігали в середньому протягом 20 років. Під час цього спостереження 472 чоловіки перенесли випадок ішемічної хвороби серця.

Учасники дослідження були розділені на групи залежно від того, скільки вони їли різних молочних продуктів, і дослідники порівнювали групи з найбільшим і найменшим споживанням, враховуючи при цьому різні фактори способу життя та харчування.

Коли учасників дослідження розділили на чотири групи на основі споживання кисломолочних продуктів із вмістом жиру менше 3,5%, ризик ішемічної хвороби серця був на 26% нижчим у групі з найбільшим споживанням порівняно з групою з найнижчим споживанням. Кисле молоко було найпоширенішим нежирним кисломолочним продуктом. Вживання кисломолочних продуктів з високим вмістом жиру, таких як сир, не було пов’язане з ризиком розвитку ішемічної хвороби серця.

Проте дослідники виявили, що дуже велике споживання неферментованих молочних продуктів пов’язане з підвищеним ризиком ішемічної хвороби серця. Молоко було найбільш вживаним продуктом у цій категорії, і дуже високе споживання було визначено як середнє щоденне споживання молока 0,9 літра. Більш низькі рівні споживання не були пов'язані з ризиком.

"Тут, у Фінляндії, звички людей споживати різні молочні продукти змінилися за останні десятиліття. Наприклад, споживання молока та кислого молока скоротилося, тоді як багато кисломолочних продуктів, таких як йогурт, творог і сири, набули популярності", - каже ад'юнкт-професор Юркі Віртанен з Університету Східної Фінляндії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, продуктів, хвороби, ішемічної, споживання, дослідження, кисломолочних, молочних, ризиком, продукти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Це доволі небезпечна болячка.

Як зрозуміти, що в дитини кашлюк

Дитина | 20:00, 19.02.2024

Це доволі небезпечна болячка.

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайви

Якщо ви побачили у дитини ці симптоми, негайно ведіть її до офтальмолога

Хвороби | 11:20, 18.02.2024

75% батьків не приділяють належної уваги зору своїх дітей, і така безпечність може обійтися занадто дорого. Щоб не картати себе все життя, краще зайвий раз зводити малюка до лікаря.

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки за

Головні помилки батьків при лікуванні застуди у дитини

Хвороби | 01:20, 18.02.2024

Більшість батьків в прагненні допомогти дитині, яка хворіє на застуду або грип, починають здійснювати безліч маніпуляцій, які можуть бути не тільки зайвими, але і небезпечними для здоров'я.
Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: