Наскільки точно УЗД дозволяє визначити вік дитини?

Adoption
Date
  • 273 Переглядів
Точний гестаційний вік дає вашому лікарю основу для вимірювання розвитку та росту дитини.

2805_564-uzi-na-31-nedele-beremennosti-razmer-ploda-i-drugie-osobennosti.jpg (27.46 Kb)


Завдяки цій інформації він зможе краще визначити проблеми з розвитком вашої дитини. Використання дати останнього дня менструації дає загальне уявлення про цю інформацію, але аномалії циклу або неточність дати впливають на розрахунки. Ультразвукове дослідження зазвичай використовується для визначення віку плоду.

Розрахунок концепції
Ультразвуковий апарат і програмне забезпечення дозволяють техніку бачити розвиток дитини та вимірювати її. У першому триместрі УЗД вимірює плід від голівки до тазу, оскільки дитина дуже маленька. Голова, живіт і стегна - це вимірювання, які використовуються для оцінки терміну вагітності після першого триместру.

Дані вимірювань для різних термінів вагітності дозволяють машині обчислити вік вашої дитини шляхом порівняння даних. Рівень амніотичної рідини також вимірюється і використовується в розрахунках.

Терміни УЗД впливають на точність визначення терміну вагітності. Ранні УЗД зазвичай більш точні. Пізніше під час вагітності діти ростуть із значно різною швидкістю, і діти одного гестаційного віку, швидше за все, будуть відрізнятися за вимірюваннями, зробленими на УЗД. Значна частина розвитку дитини відбувається в першому триместрі в певні моменти, що полегшує визначення віку на основі того, наскільки розвинена дитина. Вимірювання також точніші на початку, коли темпи росту немовлят зазвичай однакові.

Деякі діти від природи більші за середні. Якщо ваша дитина більша, її розміри не будуть співпадати з іншими на такому ж терміні вагітності. Очікуваний термін вагітності, ймовірно, здасться неправильним, оскільки вимірювання зрівняють вашу дитину з немовлятами, що знаходяться на подальшому розвитку.

Інші методи
Крім УЗД у лікаря є й інші методи визначення терміну вагітності.

Рівень гормонів у крові дає лікарю уявлення про те, на якому терміні вагітність жінки. УЗД у поєднанні з рівнем гормонів і датою останньої менструації жінки дає точну оцінку, особливо якщо всі методи дають однакові часові рамки. На пізніх термінах вагітності акушер або акушерка використовує розміри живота майбутньої матері. Вимірювання, що називається висотою дна, проходить від верхньої частини матки до лобкової кістки. Це вимірювання в сантиметрах зазвичай відповідає моменту вагітності, тому жінка на 24 тижні вагітності повинна вимірювати близько 24 см.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Наскільки точно, УЗД, дозволяє визначити, вік дитини, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітності, дитини, визначення, вимірювання, зазвичай, розвитку, термін


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: